• XI Powiatowy Turniej Gier i Zabaw klas I – III „Mikołaj na sportowo” o PUCHAR STAROSTY POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO

• Dnia 15 grudnia 2023 roku w sali sportowej w Pisarzowicach odbyła się kolejna edycja Powiatowego Turnieju Gier i  Zabaw „Mikołaj na sportowo”. Organizatorem  sportowych zmagań jest Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.

W rywalizacji udział wzięli udział uczniowie z klas I  - III naszej szkoły. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach: Wyścig Mikołajów, Podrzucanie Prezentów, Mikołajkowy Tor Przeszkód. Udział w zawodach dał wszystkim dużo zadowolenia; to była wspaniała rywalizacja sportowa. Wszyscy sportowcy zostali nagrodzeni.

• Jarmark Gminny🎄

• W imieniu Rady Rodziców oraz wszystkich Uczniów naszej szkoły, zapraszamy Państwa na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w Domu Kultury w Marciszowie, 17 grudnia (niedziela) o godzinie 15.00. Piękne rękodzieło, pyszne ciasto oraz gorąca kawa i zimowa herbata, to tylko niektóre przyjemności, które czekają na nas tego pięknego popołudnia. Do zobaczenia:)🎄

• Kiermasz Bożonarodzeniowy w szkole:)

• Kto ma najpiękniejsze ozdoby świąteczne na Kiermaszu Bożonarodzeniowym? Oczywiście MY!

Serdecznie zapraszamy do zakupy tych wspaniałości! Jest w czym wybierać! Będą piękną ozdobą stołu, domu i choinki.

Naszym niezawodnym Uczniom i Rodzicom serdecznie dziękujemy.

To dzięki Wam możemy pochwalić się takimi cudeńkami.

• Kiermasz Książki Przeczytanej

• Kiermasz Książki Przeczytanej zainteresował wiele osób, które otworzyły swoje serca, aby wspomóc naszą akcję charytatywną, na rzecz małego Wiktorka. Udało nam się zebrać do skarbonki 1020 zł.

Kwota ta zostanie wpłacona na rachunek pomocowy.

A my tymczasem przekazujemy książki dalej, aby mała cegiełka mogła czynić cuda.

Przyłączyliśmy się do akcji organizowanej przez LO w Kamiennej Górze "Książka od serca".

Wierzymy, że dobro i szczęście mnoży się wtedy, kiedy się je dzieli z innymi.

Dziękujemy wszystkim za udział:)

• Był i u nas! Cały rok na Niego czekaliśmy:)

Nasz ukochany Święty, przybył dziś do Świetlicy Wiejskiej, aby rozdać prezenty naszym przedszkolakom i uczniom. Spotkanie z Nim poprzedził występ młodzieży z klasy piątej i ósmej. Serio, dali czadu!

Radości i uśmiechom nie było końca.

Dziękujemy Ci, Mikołaju

I już od dzisiaj z niecierpliwością odliczamy dni do przyszłego roku.

• Nasza Rada Rodziców posiada konto bankowe:)

• Informujemy, że działa już konto bankowe Rady Rodziców przy ZSP w Marciszowie.

Wpłaty na radę rodziców można dokonywać nie tylko u wychowawcy, u skarbników klasowych, w sekretariacie ale także bezpośrednio na konto.

W przypadku wpłat na konto prosimy dopisywać oprócz imienia i nazwiska dziecka za które jest wpłata również klasę do której chodzi dziecko.

Przypominamy że ustalona wysokość dobrowolnej wpłaty to 30 zł. Wpłat można dokonywać w dowolnym momencie.