• Dzień Babci i Dziadka

• W piątek, 27 stycznia, w naszej szkolnej bibliotece, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Klasa III "b", zaprezentowała się przed publicznością w ramach podziękowań za miłość, troskę i obecność swoich dziadków. Uczniowie przedstawili swój program artystyczny, który opierał się między innymi na świątecznych kolędach i pastorałkach. Wszyscy dziadkowie z dumą oglądali przedstawienie.

Na zakończenie zaproszeni goście otrzymali od swoich wnuków, własnoręcznie wykonane laurki. O pyszny poczęstunek podczas spotkania, zadbali niezawodni rodzice. Dziękujemy!

• ZAPOBIEGAJMY POŻAROM!🔥

• Wiele pięknych prac plastycznych, wpłynęło na  ogólnopolski konkurs ogłoszony przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Kamiennej Górze. Celem przedsięwzięcia jest promocja pracy Strażaków - ratowników, ich pasji, zaangażowania i pomocy na rzecz innych osób.🔥🚒

Wszystkim gratulujemy. Wyniki etapu powiatowego ogłoszone zostaną już niebawem.🔥🚒

• Zaczarowany świat poezji

•          20 stycznia uczniowie klasy III a w ramach promocji czytelnictwa odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Marciszowie. Głównym celem spotkania było rozbudzanie i kształtowanie wrażliwości na słowo poetyckie i zachęcanie do czytania wierszy oraz  popularyzacja poezji polskiej i jej twórców. Uczniowie czytali wiersze, szukali w nich rymów oraz określeń poetyckich. Następnie sami tworzyli rymy do wylosowanych wyrazów. Chętni uczniowie recytowali swoje ulubione wiersze. W klasie powstała galeria prac uczniów z ilustracjami do wierszy.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KL. IV B

•     Dnia 20.01.2023 r. uczniowie kl. IV B zaprosili swoich Dziadków na spotkanie
            z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wnukowie przygotowali krótki program artystyczny, złożyli serdeczne życzenia i wręczyli  drobne upominki, a następnie z kochanymi Gośćmi wspólnie spędzili czas na miłych rozmowach.

• Plastyczny Konkurs Strażacki🚒

• 🚒KONKURS STRAŻACKI 🚒

Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, zaprasza wszystkie dzieci i młodzież, do wzięcia udziału w Plastycznym Ogólnopolskim Konkursie Strażackim.

Tematyka konkursu obejmuje udział straży pożarnych w akcjach w ratowniczo – gaśniczych, działaniach związanych z przeciwdziałaniem, zwalczaniem i usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych  oraz  ratownictwa specjalistycznego, a także: ćwiczeniach, szkoleniach, zawodach, działalności prewencyjnej, wychowawczej, kulturalnej, historycznej, itp.

Prace wykonujemy dowolną metodą w formacie A3.

Termin dostarczenia pracy do wychowawcy lub bezpośrednio do biblioteki, to 20 stycznia 2023r.

Regulamin oraz szczegółowe informacje o konkursie, dostępne są w szkolnej bibliotece.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:)